Idea. Pasja. Profesjonalizm.

Powyższe hasła są dewizą naszej firmie od początku istnienia. U nas najważniejsi są ludzie, którzy na co dzień w swojej pracy kierują się tym przesłaniem. Dzięki temu powstają nowoczesne rozwiązania i produkty, które na stałe przekonują naszych Klientów.

Na rynku polskim działamy od 1992 roku. Główna siedziba znajduje się na Śląsku, najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, dlatego też od początku naszej działalności ściśle współpracujemy z przemysłem.

 

Nasze mocne punkty:

Jakość – to dziedzina, na którą kładziemy szczególny nacisk. Urządzenia i detale  produkowane przez nas poddawane są rygorystycznej kontroli na każdym etapie. Towary handlowe dostarczane tylko od sprawdzonych producentów, którzy posiadają certyfikowane systemy zarządzania jakością. Dział Kontroli Jakości naszej firmy, dokonuje losowego badania towarów podczas przyjęcia na nasz magazyn. W szczególnych przypadkach na życzenie Klientów dokonujemy pełnej kontroli wybranej partii wyrobu. Działania te mają na celu wyeliminowanie dostawy towarów niezgodnych.

Doświadczenie – w wyniku naszej długoletniej obecności na rynku rozwiązaliśmy wspólnie z naszymi kontrahentami wiele problemów. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę i umiejętności pozwalające na obsługę zgodną z najnowocześniejszymi standardami.

Magazyn – obecnie posiadamy magazyn o powierzchni 2500m² w którym znajduje się ok. 20 tyś pozycji. Utrzymujemy stany magazynowe pozwalające na ciągłe dostawy do naszych odbiorców materiałów zarówno na potrzeby produkcji jak i utrzymania ruchu. U naszych największych odbiorców utrzymujemy magazyny konsygnacyjne, które pozwalają na pobieranie detali w momencie ich zapotrzebowania. Pomimo tego, stale dążymy do powiększania asortymentu zgodnie z potrzebami naszych klientów oraz wymogami rynku. 

Szybka dostawaszeroka paleta części i detali znajdująca się na naszym magazynie, odpowiedni system składowania, nowoczesny system informatyczno-logistyczny, pełne zaangażowanie naszego zespołu, współpraca z największymi firmami spedycyjnymi oraz własna baza transportowa pozwalają nam skrócić do niezbędnego minimum czas dostawy. Towar, który znajduje się na naszym magazynie wysyłany jest najpóźniej na drugi dzień po złożeniu zamówienia.

Nowoczesne technologie – dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych wszystkie procesy w naszej firmie związane z:

  • przepływem dokumentacji
  • obsługą klienta,
  • wymianą dokumentacji z naszymi partnerami handlowymi
  • stałym monitoringiem stanów magazynowych
  • prowadzeniem magazynu partiowego

zostały zoptymalizowane oraz są stale udoskonalane w wyniku czego stale ulepszamy naszą sprawność działania.

Profesjonalny zespół do Państwa dyspozycji stawiamy doświadczenie naszej firmy oraz pełne zaangażowanie naszego zespołu. Nasi doradcy techniczni zawsze w możliwie najlepszy sposób pomogą Państwu w znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania.

Szkolenia – ogromną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia kwalifikacji, poszerzania wiedzy oraz świadomości technicznej zarówno naszych pracowników jak i klientów. Organizujemy dla naszych klientów szkolenia produktowe. Szkolenia te pozwalają nie tylko na poszerzenie wiedzy czy uzyskanie informacji o nowych produktach ale również na wymianę doświadczeń pomiędzy naszymi klientami.

Stałe doskonalenie i rozwój – prowadzimy ciągły monitoring procedur i procesów w naszej firmie a poprawę i udoskonalanie słabszych ogniw traktujemy jako jeden z czynników stałego rozwoju naszej firmy.

Stały i szybki dostęp do informacji – poprzez stale udoskonalany serwis internetowy www.laska.com.pl nasi klienci maja ciągły dostęp do informacji o naszej ofercie oraz możliwość sprawdzenia danych technicznych naszych podstawowych produktów.